Čas beži z neverjetno hitrostjo in težko je sprejeti dejstvo, da bo pouka kmalu konec. Torkovi popoldanski treningi odbojke so bili letošnje šolsko leto nekaj posebnega. Na vadbo ste prihajali večinoma devetošolke in devetošolci.

Ura in pol vadbe je minevala kot bi mignil. Na vadbo vas je prihajalo vedno več. V jesenskem delu smo se predvsem učili in pripravljali na šolska tekmovanja, kasneje pa nadgrajevali znanja in igrali. Druženje je postalo pomemben vzpodbudni element obiskovanja dejavnosti. Včasih sta nas obdarila s kuharskimi dobrotami še Žan in France. Super.

Ne glede, da je veliko igrišče kmalu postalo premajhno, da bi vsi hkrati lahko igrali, ste se učenke in učenci brez težav izmenjavali.  Pokazali ste veliko volje, prizadevnosti za lasten napredek in uživali v skupni igri. Pokazali ste visok nivo znanja, ki ga bo težko preseči.

Hvala vsem, ki ste pri tem sodelovali, igrali in se zabavali.

Vse dobro in uživajte še naprej kjerkoli že boste,

učitelj Iztok