Navodila za uporabo spletnih učilnic

Večinoma ste že vsi spoznali svoj AAI uporabniški račun. Tako, kot v 5. razredu za kolesarski izpit, se tudi sedaj z istimi računi prijavite v spletno učilnico. V kolikor boste imeli težave s prijavo, ste geslo pozabili ali izgubili se vedno lahko obrnete na moj elektronski naslov – luka.jurkovic@osdragomelj.si. Le pogumno :).

Način oddaljenega dela na naši šoli:

Gradivo

• Vsak oddelek ima svojo spletno učilnico. Do dnevnega gradiva dostopate prek spletne učilnice.

Komunikacija – vprašanja za učitelje ali sošolce

• učitelju pošljete sporočilo po e-pošti ali prek spletnih učilnic. Vsi kontakti učiteljev so našteti tukaj – Kontakti učiteljev.

Oddajanje nalog in povratna informacija učitelja

• če učitelj omogoči oddajo naloge znotraj spletne učilnice, potem jo oddate tam – glej video vodič št. 4. Za pregled učiteljevega komentarja znotraj spletnih učilnic glej video vodič št. 5.
  • če učitelj zahteva, da se mu naloga pošlje prek e-pošte, potem naredite tako.

1.  vodič – Sprememba AAI gesla
2. vodič – Prijava z AAI računom