V šolski kuhinji pripravljamo zajtrk (predvsem za učence vključene v jutranje varstvo), dopoldansko in popoldansko malico ter kosila. Organizatorka šolske prehrane je Marjeta Medved. Aktualni jedilnik je dosegljiv v zgornjem meniju.

V primeru odsotnosti učenca starši odjavijo prehrano za določen čas oz. za čas odsotnosti učenca preko spletne strani e-asistent ali izjemoma na telefon 01 5 890 810,

Če je bila odjava prehrane podana do 10. ure zjutraj, velja odjava z naslednjim dnem po prejemu oz. z dnem, ki ga določi oseba, ki je podala odjavo. Če obrok ni pravočasno odjavljen, starši plačajo polno ceno obroka.

Navodila za odjavo preko e-asistenta:

Odjavo posameznega obroka uredite v zavihku prehrana, tako, da izberete datum in obrok.

Prispevek za šolsko prehrano je potrebno plačati v roku. (Zakon o šolski prehrani, Pravila o šolski prehrani).

Cenik šolske prehrane

Obrok

Zajtrk

0,87 eur

Dopoldanska malica

1,10 eur

Malo kosilo

3,45 eur

Veliko kosilo

3,65 eur

Popoldanska malica

0,87 eur

Zeleni ponedeljek

Več o poteku, namenih in ciljih pobude si preberite tukaj .

Anketa o šolski prehrani

Spoštovani učenci in starši!

Zaradi skupne želje po čim bolj zdravem prehranjevanju je pred vami spletni anketni vprašalnik o vašem zadovoljstvu s šolsko prehrano.

Prosimo, da si vzamete čas in rešite anketo. Vaša mnenja nam bodo v veliko pomoč pri načrtovanju šolske prehrane.

VPRAŠALNIK ZA STARŠE

VPRAŠALNIK ZA UČENCE